Meist

Rena Pent


Olen õppinud Tartu Ülikoolis psühholoogiat ja tegelenud psühholoogilise nõustamisega alates 2012. aastast. Selle aja jooksul olen täiendanud oma teadmisi erinevatel teraapiaõpingutel (sh pereteraapia, tunnetekeskne paariteraapia, skeemiteraapia, seksuaalteraapia) ja oma töös kasutan õpitud tehnikaid lähtudes kliendi vajadustest.

Pakutavad teenused: 

  • * Individuaalne nõustamine
  • * Paari- ja pereteraapia
  • * Seksuaalteraapia

Töötan nii eesti, inglise kui ka soome keeles.

Rine Kukk


Olen lõpetanud Tartu Ülikoolis sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika bakalaureuse, psühholoogia kõrvalerialaga ning psüholoogia magistrantuuri. Olen töötanud lastega alates 2015. aastast, millest 2 aastat lisatuge vajavate laste koolis. Mul on kogemusi nii lapsevanemate nõustamise kui ka kooliealiste noorukite ning eelkooliealiste lastega. Lisaks olen lõpetanud mänguteraapia 2-aastase väljaõppe ning kasutan oma igapäevases töös mitmeid loovteraapia tehnikaid. Mulle pakub väga suurt huvi loomade kaasamine ning olen läbinud Tallinna Ülikoolis loomi kaasavad sekkumised (I & II) kursused. 

Võta ühendust kui soovid mänguteraapiat või individuaalset nõustamist.

Töötan nii eesti kui ka inglise keeles.

Hetkel emapuhkusel!


Koostööpartnerid

Tõnu Jürjen

Olen töötanud inimestega üle 15 aasta ning psühholoogina üle kümnendi. Mul on magistrikraad psühholoogias ning koolipsühholoogi ja psühholoog-nõustaja kutse. Töös kasutan peamiselt motiveerivat intervjueerimist ning lahenduskeskset lühiteraapiat, kuid olen sissejuhatava kursuse tasemel tutvunud ka teiste enamlevinud koolkondadega (kogniiv-käitumisteraapia, pereteraapia ja psühhoanalüütiline lasteteraapia). Läbinud olen ka aastase mänguteraapia väljaõppe. Kuulun Eesti Psühholoogide Liitu ja Eesti Koolipsühholoogide Ühingusse. Olen rahvusvahelise motiveeriva intervjueerimise treenerite võrgustiku MINT liige.
Võtan vastu inimesi nende sünnist surmani. 

Töötan eesti kui ka inglise keeles.

OÜ Minu Meraki
Registrikood: 12999523
tjyrjen@gmail.com 

Pille Markov

Olen lastepsühholoog ja mänguterapeut. Oman magistrikraadi psühholoogias ning koolipsühholoogi kutsetunnistust (tase 7), samuti olen läbinud mänguteraapia 2-aastase väljaõppe. Varasemalt olen töötanud lastepsühholoogina rehabilitatsioonimeeskonnas, seega oman head ülevaadet sellest, kuidas toimetada ka erivajadustega lastega. Samuti olen olnud vabatahtlik nõustaja ja juhatuse liige veebikeskkonnas Lahendus.net, kus hetkel oman mentori rolli uutele nõustajatele.

OÜ Pareng 

Registrikood: 16864754         pille.pareng@gmail.com 

Kaisa Karulaas

Olen lõpetanud Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli sotsiaaltöö eriala ning lisaks Tartu Ülikooli haridusteaduste instituudis eelkoolipedagoogika. Alates 2014 aasta sügisest töötan lasteaias õpetajana. 2021 kevadel otsustasin minna õppima mänguterapeudiks, mille 2 aastase väljaõppe lõpetasin 2023 a. kevadel. Olen avatud, aus ja empaatiline inimene, kes peab oluliseks märgata igat last. 

Võta julgelt ühendust, kui soovid mänguteraapiat.

Töötan eesti keeles.

Tel. +372 5301 0042               kaisa@teraapiamang.ee  

Individuaalne psühholoogiline nõustamine, seksuaalteraapia, pere- ja paariteraapia

(372) 505 6889

renapent13@gmail.com

Mänguteraapia, individuaalne psühholoogiline nõustamine

rine.kukk@gmail.com

Individuaalne psühholoogiline nõustamine

tjyrjen@gmail.com

OÜ Minu Meraki

Registrikood: 12999523

Mänguteraapia

(372) 5301 0042

kaisa@teraapiamang.ee  

Mänguteraapia, individuaalne psühholoogiline nõustamine

pille.pareng@gmail.com 

@Pareng

OÜ Pareng

Registrikood: 16864754